background img

Dekorasyon Fikirleri

AHŞAP BAHÇE DÖŞEMELERİ


Güzel bir bahçeniz var ve bahçenizi çekici bir şekilde tasarlamak istiyorsunuz. Bahçenizin olmazsa olmaz parçalarından biri de oturup, sohbet etmeniz için ihtiyaç duyduğunuz alan. Keyifli sohbetler için harika ahşap döşeme önerileri... Balkonunuza sıradışı bir görünüm kazandırmak isteyenler için...

 Şık kırmızı yastıklarla sağlanan keyif, sarmaşıklarla taçlandırılmış.

 Modern tasarımlı bahçenin oturma bölümünün ortasında sehpa görevini gören yanan taş hayli agresif bir anlayış ortaya koymuş

 Mutfağa açılan bu bahçe alanının tasarımı hayli minimalist. Ahşap tabureler, sıkışık kalsa da mutfaktan birşeyler atıştırmak için ideal oturma alanı sunuyor.

 Bahçemde güneşlenmek istiyorum diyenler için başarılı ve modern bir döşeme tasarımı olmuş.

Dev bir bahçem var diyorsanız palmiye ağaçlarının gölgesinde kurulan bu ahşap döşemeli olarak tasarlanan alanı uygulamanız mümkün.

Göl kıyısında oturma şansına sahip olmak çok kolay değil. Ancak barbekü eşliğinde bu rüya bahçe tasarımı herkesin hayal edebileceği türden.

 Güneşlenmek için modern bir tasarım sunan döşemelere, hayli klasik bir peyzaj çalışması eşlik etmiş.

 Ahşabın neredeyse tüm alanda kullanıldığı bu döşeme modeli, minimalist biçimde tasarlanmış.


Verandada kullanılan ahşap döşemeler oldukça sade. Mavi örtüyle kaplanan tavan ise güneşten korunmak için ideal bir fırsat sunarken, sade tasarımı tamamlamış.

0 yorum:

Yorum Gönder